plen facebook

Kancelaria prawna – Obsługa prawna firm i spółek

prawnik gdańsk

Nasza kancelaria prawna skupia prawników  specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach prawa. Dzięki połączeniu sił możemy zagwarantować Państwu kompleksową obsługę. Zapraszamy do naszej siedziby – Gdańsk, ul. Strzelecka 10/1, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Naszym priorytetem jest skuteczna, ale jednocześnie rzetelna pomoc prawna, oparta na zdobytym doświadczeniu zawodowym. Wyróżnia nas zaangażowanie, efektywność oraz szybkość podejmowanych działań.

Nadrzędnym celem kancelarii jest poszukiwanie dla naszych Klientów najlepszych rozwiązań i wspieranie ich przy podejmowaniu decyzji, tak biznesowych, jak i prywatnych, niezwiązanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Nasz prawnik doradzi , kiedy skierować sprawę na drogą sądową, a kiedy wybrać inny sposób ochrony interesów. Każdy z prawników posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu wybranej dziedziny prawa. Znajomość języków obcych oraz współpraca z tłumaczami umożliwia nam obsługę Klientów prowadzących szeroko zakrojoną działalność zarówno w obrocie krajowym, jak międzynarodowym.

Nasza oferta:

– bieżąca obsługa przedsiębiorstw – obsługa prawna spółek i innych podmiotów prawa gospodarczego;

– obsługa klientów indywidualnych m.in. spadki, rozwody, podział majątku

– współpraca przy realizacji konkretnych przedsięwzięć gospodarczych;

– rozwiązywanie problemów prawnych.